Hakkımızda

Firmamız sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Proje , mühendislik , danışmanlık hizmeti veren şirketimiz , Yüzme havuzu , süs havuzu , hamam , sauna ve spa ekipmanları , projeleri – taahhüt hizmeti vererek geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat politikasıdır.

MİSYON

Kurulduğu günden itibaren Yüzme havuzu , süs havuzu , hamam , sauna , spa ekipmanlarının uygulama ve bakım alanında etkili olan , aynı zamanda müşteri potansiyelini her geçen gün arttıran bir firma olmanın gururunu yaşayan ELİF HAVUZ siz müşterilerine hizmetine devam etmektedir.

ELİF HAVUZ olarak edindiğimiz bu saygınlığın ve müşteri portföyündeki artışın en önemli sebeplerinden bir tanesi hiç şüphesiz satış sistemimizdeki kaliteli mamul , doğru seçim ve dürüstlük ilkesi oluşturmaktadır. Müşterilerimizin yapacağı işe uygun, her zaman sağlam ve kaliteli mamulleri seçmesine yardımcı olmanın öncelikli olarak bizim görevimiz olduğunu biliyoruz.

VİZYON

Firma olarak gelecekte hep daha iyiye ve marka olabilmenin yolunda hızlı bir şekilde doğruluk ve dürüstlük ilkesinde ileryebilmektir.