POMPALAR

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

BOISE MODEL KENDİNDEN EMİŞLİ POMPA

(0)
201,68$

Boise pompa farklı durumlarda çalışmak için dizayn edilmiştir. Havuz türü ne olursa olsun, daima istenen debi vebasıncı sağlar.Boise pompalar kolay taşınır. Şeffaf kapağı ile filtre sepeti kolayca kontrol edilebilir ve geniş sepeti sayesinde temizlikperiyodu uzundur.Motor malzemesi paslanmaya dayanıklıdır; motor şaftı paslanmaz çelikten imal edilmi..

Hızlı Görünüm

COLUSA MODEL KENDİNDEN EMİŞLİ POMPA

(0)
318,44$

Colusa pompa yüksek verime sahiptir. Sessiz, uzun ömürlü ve dayanaklı olarak dizayn edilmiştir.1/2 hp ile 3 hp kapasite aralığındaki pompaların 3,000 rpm monofaze ve trifaze motor seçenekleri mevcuttur.Yeni dizaynı ile oldukça düşük gürültü seviyesine sahiptir, sessiz çalışır. Pompaya hasar verecek maddelerin girişiniengelleyen ön filtre sepeti ile..

Hızlı Görünüm

Dalgıç Pompa DAB Nova Up Serisi Monofaze

(0)
311,27$

UYGULAMA ALANLARIDikey dalgıç pompa sürekli su altında kalan garaj, bodrum gibiyerlerde kullanıma uygundur. Kompakt, kolay tutulabilir veportatif şekliyle havuz,su deposu, harfiyat çukuru gibi hacimlerdensu boşaltmak için de kullanılabilir. Ayrıca bahçe uygulamalarında daidealdir. Şamandırası sayesinde otomatik olarak devreye girereksürekli olarak ..

Hızlı Görünüm

Dalgıç Pompa İmpo serisi İçten Flatörlü

(0)
112,60$

* Sıfır emişli* Temiz Su* Su sıcaklığı maksimim 35 derece* Atabileceği parçacık çapı maksimum 5 mm* Daldırma derinliği 7 metre* Flatörlü* Kablo uzunluğu 10 metre..

Hızlı Görünüm

CT POLYESTERDEN MAMUL POMPA SEHPASI

(0)
64,55$

Streamer ve Flooder 10 HP’ye kadar tüm modeller için kullanılabilir. 375 x 250 x 190 mm.Tekli..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)