OZON JENERATÖRLERİ

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

GEMAŞ CORONA OZON JENERATÖRÜ İÇİN GAZ TAHLİYE VANASI

(0)
799,97$

Ozona dayanıklı sülfon gövde...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ HYDROZONE CORONA DISCHARGE OZON JENERATÖRLERİ

(0)
1.824,49$

Cihazda üretilen ozon gazı venturi sistemiyle havuz basma hattına emdirilir. Serbest hava emişi ile çalışmakta olup; baypas vanalı venturisi, su tutucusu ( Bkz. sayfa 152 ) ve cihaz üzerindeki debimetresi ile kompledir. Tesisatta Statik Mikser kullanılması tavsiye edilir. (Bkz. katalog sayfa 152) (Tesisat çapından bir boy büyük)..

Hızlı Görünüm

GEMAŞ HYDROZONE CORONA DISCHARGE PAKET OZON SİSTEMLERİ

(0)
6.315,55$

5 g/h kapasiteli cihazın jet pompası, otomatik gaz tahliye vanası, PVC temas tankı, deozonizasyon için aktif karbon tankı, venturisi, su tutucu PVC tankı, PVC’den mamul taşıyıcı gövde ve sehpa, gerekli mekanik ve elektrik tesisatı ile komple. İstendiği taktirde oksijen konsantratörü ile birlikte kullanılabilir.HOZ CD-05, 5 gr..

Hızlı Görünüm

GEMAŞ HYDROZONE CORONA DISCHARGE PAKET OZON SİSTEMLERİ 2

(0)
9.716,12$

10 ve daha üstü modeller; oksijen konsantratörü, ozona dayanıklı temas deozonizasyon tankı, otomatik gaz deşarj ventili, fazla ozon yokedici filtresi ile birlikte tesis edilmelidir. Mevcut havuz tesisatına kolaylıkla adapte edilebilecek paket sistemler aşağıdadır. Paket fiyatına gerekli miktarda kuvars kumu ile otomatik pH ve..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

GEMAŞ HYDROZONE OZON JENERATÖRÜ MODEL HOZ-01

(0)
969,79$

Cihazda üretilen ozon gazı venturi sistemiyle havuz basma hattına emdirilir. Cihaz, baypas vanalı venturisi ile kompledir. Mevcut havuz tesisatlarına kolaylıkla tesis edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Tek ampullu, maksimum 90 m3’e kadar ev havuzları içindir ve 0,248 gr/h ozon üretir. Çift ampullu, maksimum 150 m3’e kadar e..

Hızlı Görünüm

STATİK MİKSER

(0)
421,04$

Ozonun suda homojen şekilde karışımını sağlar. Tesisat çapından 1 boy büyük seçiniz...

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)