TUZDAN KLOR JENERATÖRLERİ

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

GEMAŞ HAT ÜSTÜ TUZ-KLOR JENERATÖRÜ

(0)
785,94$

Havuz suyunda, gözyaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten monoblok gövdeli hat üstü cihazlardır. Cihaz kireçlenmeye karşı elektrodunu belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Sayısal ekran; suyun sıcaklık değerini; ekran altındaki LED’ler ise; çalışma yüzdesini gösterir. Ciha..

Hızlı Görünüm

GEMAŞ TUZ-KLOR JENERATÖRLERİ

(0)
0,00$

Havuz suyunda, gözyaşndaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten cihazlardır. Cihaz kireçlenmeye karşı elektrodunu belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Sayısal ekran; çalışma yüzdesi ve akım değerini gösterir. Cihazın temizlik amaçlı kutup değişimi, suyun sertlik d..

Hızlı Görünüm

GEMAŞ TUZ-KLOR JENERATÖRLERİ - OTOMATİK PH KONTROLLÜ

(0)
0,00$

Ek olarak cihaz içerisinde otomatik pH kontrolu için gerekli yazılım ve donanım ilave edilmiştir. Cihaz pH elektrodu, elektrod akış hücresi ve 2 l/h membranlı dozaj pompası ile birlikte komple bir pano üzerine montajlıdır...

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

GEMAŞ TUZ-KLOR JENERATÖRÜ - OTOMATİK PH VE REDOX KONTROLLÜ

(0)
0,00$

Havuz suyunda, gözyaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten cihazlardır. Cihaz kireçlenmeye karşı elektrodunu belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Sayısal ekran; çalışma yüzdesi ve akım değerini gösterir. Cihazın temizlik amaçlı kutup değişimi, suyun sertlik derecesine göre..

Hızlı Görünüm

TUZ - KLOR JENERATÖRLERİ - UMUMİ AÇIK HAVUZLAR

(0)
0,00$

Orta büyüklükte otel ve site havuzları için tasarlanmıştır. Havuz suyunda, gözyaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten cihazlardır. Cihaz kireçlenmeye karşı elektrodunu belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Elektrodlar titanyumdan mamuldur ve 20.000 saat ömürlüdür..

Hızlı Görünüm

TUZ-KLOR JENERATÖRLERİ - ANODİK KORUMA

(0)
175,43$

Tuz-Klor jeneratörü kullanan havuzlarda, havuz içi - tesisatı paslanmaz çelik malzemelerin elektrolitik korozyonunu önlemek amacıyla kullanılır. Elektrik bağlantısı pompa kontrol panosu toprak hattına yapılır.Tesisi kolaydır.Fiberglas havuzlarda “Elektrik şoku” koruması sağlar.Maksimum 4 bar - Ø 63 gövde.Anod kontrolu için şeffaf kapak.Saf çinkodur..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)