HAVUZ KİMYASALLARI

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Brom Tableti

(0)
180,62$

Açık ve Kapalı yüzme havuzları ve jakuzilerde yosun ve bakteri oluşumunu önleyen geniş spektrumlu içeriğinde klor-brom bulunduran organik esaslı bir dezenfektandır. (20 gr Tablet)Brom Tablet Özellikleri Brom-Klor içerir. Suda hızlı çözünerek aktif hale geçer.Brom Tablet Avantajları Suyun pH değerini degiştirmez. Genis pH aralığında dezenfeksiyo..

Hızlı Görünüm

CALCEX FILTER Filtre Taşlaşmasını Önleyici

(0)
11,23$

Filtre taşlaşmasını önleyicidir.Havuz, havuz ekipmanı, filtre ve diğer yüzeyler üzerinde birikmiş olan kireç ve mineral tabakasını temizler.Calcex Filter Özellikleri Organik esaslı asit içeren bir kireç çözücüdür. Kireç, mineral ve organik madde birikimlerini çözer. Sıvı inorganik asitler gibi korozif değildir.Calcex Filter Avantajları Asitten ..

Hızlı Görünüm

CHLORSTAB İzosiyanürik Asit - Klor Stabilizatörü

(0)
39,30$

Fastchlor L, Kalsiyum Hipoklorit ve Tuz Klor Jenaratörüyle kullanılabilir. Klor sarfiyatını en az %100 oranında azaltır...

Hızlı Görünüm

Kalsiyum Hipoklorit % 65’lik - Tablet Klor

(0)
20,00$

Havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılan inorganik esaslı stabilizatör içermeyen aktif klor bileşiğidir. (20 gr Tablet)Kalsiyum Hipoklorit Tablet Özellikleri Kalsiyum Hipoklorit (%65) aktif klor içerir. 20 gr tablet formundadır. Stabilizatör içermez. Hızlı çözünür.Kalsiyum Hipoklorit Tablet Avantajları Kireç içerdiğinden su sertliği ve alkalini..

Hızlı Görünüm

Kalsiyum Hipoklorit % 65’lik Granül - Toz Klor

(0)
14,74$

Havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılan inorganik esaslı stabilizatör içermeyen aktif klor bileşiğidir.Kalsiyum Hipoklorit Özellikleri Kalsiyum Hipoklorit (%65) aktif klor içerir. Stabilizatörsüz granüldür. Hızlı çözünür.Kalsiyum Hipoklorit Avantajları Kireç içerdiğinden su sertliği ve alkalinitesi düşük olan havuz suları için kullanımı uygundu..

Hızlı Görünüm

MIRACLEAR Süper Şok Parlatıcı

(0)
84,21$

Havuz suyunda askıda bulunan partiküllerin filtrede tutulmasını sağlar. Havuz dibine çökelti yapmaz. 3-4 haftada bir kez dozlanması yeterlidir. Bulanık havuzların hızlı açılması için son derece etkilidir..

Hızlı Görünüm

Multi Tablet Klor

(0)
42,17$

Karakteristik Özellikleri: Yavaş çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğidir ve %90 aktif klor içerir.Kullanım Amacı: İçerisindeki klor ile dezenfektan özelliğinin yanı sıra, mikro tanecikleri ile de yosun önleyici ve topaklayıcı özelliği vardır. Havuz suyunun mikrobiyolojik ve kimyasal stabilitesini korur.Uygulama Şekli: Yönetmelik gereği açık yüz..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERALGAECİDE YOSUN ÖNLEYİCİ

(0)
19,09$

Karakteristik Özellikleri: Kuaterner amonyum tuzu bileşiğidir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyundaki etiket üzerinde yazan bakteri, mantar ve alglere doğrudan toksik etki ederek onları yok etmek amacıyla kullanılır. Ayrıca havuzda sağlıklı, berrak ve göz zevkine uygun bir ortam sağlar.Uygulama Şekli: Yüzme havuzlarının tabi olacağı sağlık esasları ..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCHLOR 56% (GRANÜL - TOZ KLOR)

(0)
29,19$

Karakteristik Özellikleri: Hızlı çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğidir ve %56aktif klor içerir.Kullanım Amacı: Açık yüzme havuzu suyunun dezenfeksiyonunda kullanılır. Etiketinde yer alan bakteriklere karşı etkili bir bakterisittir. Mikroorganizma enzimlerine bağlanarak bu enzimlerin kimyasal yapısını ve aktivitesini değiştirerek işlemez hale ..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCHLOR 90% (GRANÜL - TOZ KLOR)

(0)
34,72$

Karakteristik Özellikleri: Yavaş çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğidir ve %90 aktif klor içerir.Kullanım Amacı: Açık yüzme havuzu suyunun dezenfeksiyonunda kullanılır. Etiketinde yer alan bakteriklere karşı etkili bir bakterisittir. Mikroorganizma enzimlerine bağlanarak bu enzimlerin kimyasal yapısını ve aktivitesini değiştirerek işlemez hale..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCHLOR 90% TABLET KLOR

(0)
42,17$

Karakteristik Özellikleri: Yavaş çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğinin tablet halidir ve %90 aktif klor içerir.Kullanım Amacı: Yavaş çözünmesi sayesinde açık yüzme havuzu suyunda sürekli bir dezenfeksiyon sağlar. Kimyasal yapısı ile de etiketinde yazan bakteri ve virüslere karşı etkili bir dezenfektan olup yosunlaşmayı da önleyerek sağlıklı h..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCLEANCE - PARLATICI

(0)
14,32$

Karakteristik Özellikleri: Polimerik yapıda güçlü bir koagulanttır.Kullanım Amacı: Havuz suyunda çökmeyip yüzer halde bulunan ve kirliliğe sebep olan partiküllerin topaklanmasını sağlar. Bu topaklayıcı özelliği sayesinde birleşen partiküller filtrasyonda kullanılan filtrede daha kolay tutulur. Yüzer halde bulunan kirliliklerin havuzdan uzaklaşması ..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERFLOC - ÇÖKTÜRÜCÜ

(0)
14,32$

Karakteristik Özellikleri: Polimerik yapıda güçlü bir koagulanttır.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyunda kirliliğe sebep olan askıdakatı maddelerin topaklanarak çökmesini sağlar. Bu topaklayıcı özelliği sayesinde birleşip çöken kirlilikler dip süpürgesi ile havuz dışına atılarak havuz suyu daha berrak gözükür.Uygulama Şekli: 100m^3 havuz suyu için 2..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERMİNUS (-) PH DÜŞÜRÜCÜ

(0)
14,03$

Karakteristik Özellikleri: Granül formda olupinorganik bir asittir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyunda artan pH seviyesini düşürerek insan vücuduna en yakın seviye olan 7,2-7,8 arasında tutmak amacıyla kullanılır.Uygulama Şekli: Yüzme havuzu suyunda pH değerini 0,1 derece düşürmek için yumuşak sularda 500 gr, sert sularda ise 1500 gr kullanılır. H..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL WINTER - KIŞLIK BAKIM KİMYASALI

(0)
25,05$

Karakteristik Özellikleri: Başlıca polimerik yapıdaki koagulant ve organik asitlerin yanısıra quarterner amonyum tuzlarının bulunduğu özel bir karışımdır.Kullanım Amacı: Devir daim sularının kış aylarında yosunlaşma, ekipman ve cidarların kireçlenmesi ile donma sonucu çatlak ve patlakların önlenmesinde kullanılır.Uygulama Şekli: 100 m3 suya 6 litre..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)