HAVUZ KİMYASALLARI

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

CHLORSTAB İzosiyanürik Asit - Klor Stabilizatörü

(0)
40,16$

Fastchlor L, Kalsiyum Hipoklorit ve Tuz Klor Jenaratörüyle kullanılabilir. Klor sarfiyatını en az %100 oranında azaltır...

Hızlı Görünüm

“PUREFLOCK L” Sıvı Topaklayıcı

(0)
10,76$

Havuz suyunda istenmeyen parçacıkları birleştirmek için kullanılan, kimyasal saflık derecesi yüksek sıvı topaklayıcıdır.Pureflock L Özellikleri İnorganik polimer esaslıdır. Koagülasyon (istenmeyen parçacıkları birleştirme-tutma) özelliği vardır.Purefloc Avantajları Havuz suyunda istenmeyen küçük parçacıkları tutar ve birleştirip topaklar. Topak..

Hızlı Görünüm

“RUST-OFF” Pas Sökücü

(0)
6,45$

Leke çıkarıcı. Yüzeylerde ve tekstilde, demir, bakır ve diğer metallerin oluşturduğu, normal temizleyicilerle çıkarılamayan, sarı ve/veya koyu renkli lekelerin çıkarılmasında etkilidir.Rust Off Özellikleri Noniyonik yüzey aktif madde, pas çözücü bir florid bileşiği içerir.Rust Off Avantajları Her türlü tekstilde güvenle kullanılır. Ancak renkli v..

Hızlı Görünüm

“SOOT-OFF” Su Çizgisindeki Yağlı Kara Kirler İçin

(0)
7,53$

Havuz suyunda yüzeyde oluşabilecek yağlı veya kirlilik sağlayan istenmeyen parçacıklar içindir.Soot-Off Özellikleri Katyonik polimer esaslıdır. Suda istenmeyen koloidal parçacıkları tutar.Soot-Off Avantajları Havuz suyunda kir,yağ gibi istenmeyen partikülleri uzaklaştırmaktadır. Havuz suyunun sağlıklı duruma gelmesini sağlar.Soot-Off Kullanım T..

Hızlı Görünüm

“TABCHLOR-Multi” Stabilize Triklor Tableti, 200 gr. Yosun Önleyici ve Çöktürücü

(0)
53,58$

Havuz suyunda bakteri, mantar ile yosunlara karşı yavaş çözünerek etki eden, organik kirleri parçalayan, istenmeyen parçacıkları topaklayıp uzaklaştıran ve klor ihtiva eden üçlü komple dezenfektan ürünüdür. (200 gr Tablet )Tabchlor-Multi Özellikleri Yavaş çözünen, sürekli ve şok dezenfeksiyon için stabilizatörlü, yosun önleyici ve istenmeyen kolla..

Hızlı Görünüm

“TABCHLOR” Stabilize Triklor Tableti %90 - Tablet Klor

(0)
49,49$

Havuz suyunda bakteri, mantar ve virüslere karşı yavaş çözünerek etki eden, organik kirleri parçalayan yüksek etkinliğe sahip 200 gr’lık Tablet dezenfektanı.Tabchlor Özellikleri Yavaş çözünen, sürekli ve şok dezenfeksiyon için stabilizatörlü, organik esaslı granül klor bileşiğidir. 200 gr tablet formundadır. Triklorizosiyanürik asit (%90) aktif ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)