PH AYARLAYICILAR

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERMİNUS (-) PH DÜŞÜRÜCÜ

(0)
14,03$

Karakteristik Özellikleri: Granül formda olupinorganik bir asittir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyunda artan pH seviyesini düşürerek insan vücuduna en yakın seviye olan 7,2-7,8 arasında tutmak amacıyla kullanılır.Uygulama Şekli: Yüzme havuzu suyunda pH değerini 0,1 derece düşürmek için yumuşak sularda 500 gr, sert sularda ise 1500 gr kullanılır. H..

Hızlı Görünüm

SUPERCAUSTIC LQ - SIVI PH YÜKSELTİCİ

(0)
88,07$

Karakteristik Özellikleri: Sıvı formda olup inorganik bir asittir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyunda düşük olan pH seviyesini yükselterek insan vücuduna en yakın seviye olan 7,2-7,8 arasında tutmak amacıyla kullanılır.Uygulama Şekli: : pH değerini 0,1 derece yükseltmek için 100m^3 havuz suyuna 0,5 litre kullanılır.Ambalaj : 25 kg. ..

Hızlı Görünüm

SUPERMINUS KONSANTRE - SIVI KONSANTRE PH DÜŞÜRÜCÜ

(0)
31,93$

Karakteristik Özellikleri: Sıvı formda olup inorganik bir asittir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyunda artan pH seviyesini düşürerek insan vücuduna en yakın seviye olan 7,2-7,8 arasında tutmak amacıyla kullanılır.Uygulama Şekli: Yüzme havuzu suyunda pH değerini 0,1 derece düşürmek için yumuşak sularda 1500 gr, sert sularda ise 3000 gr kullanılır. H..

Hızlı Görünüm

SUPERMINUS LQ - SIVI PH DÜŞÜRÜCÜ

(0)
30,17$

Karakteristik Özellikleri: Sıvı formda olup inorganik bir asittir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyunda artan pH seviyesini düşürerek insan vücuduna en yakın seviye olan 7,2-7,8 arasında tutmak amacıyla kullanılır.Uygulama Şekli: Yüzme havuzu suyunda pH değerini 0,1 derece düşürmek için yumuşak sularda 2000 gr, sert sularda ise 4000 gr kullanılır. H..

Hızlı Görünüm

“pH (+) UP” Toz pH Yükseltici

(0)
10,53$

Havuz suyunun pH değerini ideal seviyeye 7.2-7.6 çıkarmak için dengeleyici toz üründür.pH Up Özellikleri Sodyum Karbonat içerir. Kullanımı güvenlidir.pH Up Avantajları Önerilen dozajda kullanıldığında, metal alaşımlar üzerinde korozyon riski oluşturmaz. Toz halde olduğundan konsantredir ve ekonomiktir. Suda kolay çözünür.pH Up Kullanma Talimat..

Hızlı Görünüm

“pH (-) DOWN - L” Sıvı pH Düşürücü

(0)
44,91$

Havuz suyunda yükselen pH değerini düşürerek ideal değerleri olan 7.2-7.6 pH aralığını korumak amaçlı kullanılır.Gemaş pH Down L Özellikleri İnorganik Asit içerir. pH düşürücüGemaş pH Down L Avantajları pH Down L sıvı olduğundan kullanımı kolaydır. Yapısı itibariyle toz pH düşürücülere göre daha konsantredir. Konsantre olduğundan daha az kulla..

Hızlı Görünüm

“pH (-) DOWN” Toz pH Düşürücü

(0)
15,79$

Havuz suyunun pH değerini ideal seviyeye (7.2-7.6) düşürmek için kullanılır.Gemaş pH Down Özellikleri Sodyum Bisülfat içerir. Kullanımı güvenlidir.Gemaş pH Down Avantajları Önerilen dozajda kullanıldığında, metal alaşımlar üzerinde korozyon riski oluşturmaz.Ancak metal kısımlarda direk olarak teması önlenmelidir. Toz halde olduğundan konsantred..

Hızlı Görünüm

POOL DIRECTOR Otomatik pH ve Cl (Redox) Kontrol Cihazı

(0)
840,67$

Elektrotları, elektrot kabloları, elektrot akış hücresi ve kalibrasyon sıvıları ile komple. Mikroprosesör kontrollüdür. 507 x 705 mm. ebadında, plastik pano üzerine monte edilmiş vaziyettedir. pH ve klor dozaj pompaları için pano üzerinde montaj yeri bırakılmıştır. Sipariş üzerine istenen dozaj pompaları pano üzerine monte edilebilir. Wifi haberleş..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)