YOSUNLA MÜCADELE

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

ALGEX JET Köpüksüz Yosun Öldürücü

(0)
23,86$

Havuz suyunda köpüksüz temizlik sıvısıdır.Algex Jet Özellikleri Katyonik polimer esaslıdır. Köpüksüz temizlik sıvısı olarak kullanılır. Suya bulanıklık veren parçacıkların bertaraf edilmesini sağlar.Algex Jet Avantajları Yosunun oluşmasını önler. Havuz suyunun sağlıklı duruma gelmesini sağlar. Köpüksüz özelliğiyle kullanımı daha rahattır.Alge..

Hızlı Görünüm

ALGEX Yosun Öldürücü

(0)
7,02$

Yosun olusumunu önler ve klorun etkin kullanimina destek olur.Algex Özellikleri Katyonik esasli dezenfektan içerir. Yüzme havuzlarinda klorlu bilesiklerle saglanan dezenfeksiyona yardimci olarak biyosit özelliginden yararlanilir.Algex Avantajlari Yosunun olusmasini önler. Havuz suyunun saglikli duruma gelmesini saglar. Klor ihtiva etmez ve biy..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERALGAECİDE YOSUN ÖNLEYİCİ

(0)
19,09$

Karakteristik Özellikleri: Kuaterner amonyum tuzu bileşiğidir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyundaki etiket üzerinde yazan bakteri, mantar ve alglere doğrudan toksik etki ederek onları yok etmek amacıyla kullanılır. Ayrıca havuzda sağlıklı, berrak ve göz zevkine uygun bir ortam sağlar.Uygulama Şekli: Yüzme havuzlarının tabi olacağı sağlık esasları ..

Hızlı Görünüm

STARVEX Fosfat Gidericiler

(0)
163,50$

Starvex, sudaki fosfatı bağlayıp yok ederek yosun beslenme zincirini ortadan kaldırmak suretiyle yosun oluşumunu engelleyen çevre dostu, zararsız bir kimyasaldır. Suyu bulandırmaz. Tüm havuz kimyasalları ile uyumludur. KULLANIM DOZLARI SON DERECE DÜŞÜKTÜR..

Hızlı Görünüm

“ALGEX PROTECTOR” Yosun Önleyici

(0)
15,44$

Yosun oluşumunu önler ve klorun etkin kullanımına destek olur.Algex Protector Özellikleri Katyonik esaslı dezenfektan içerir. Yüzme havuzlarında klorlu bileşiklerle sağlanan dezenfeksiyona yardımcı olarak biyosit özelliğinden yararlanılır.Algex Protector Avantajları Yosunun olusmasını önler. Havuz suyunun saglıklı duruma gelmesini sağlar. Klor..

Hızlı Görünüm

“TABCHLOR-Multi” Stabilize Triklor Tableti, 200 gr. Yosun Önleyici ve Çöktürücü

(0)
52,42$

Havuz suyunda bakteri, mantar ile yosunlara karşı yavaş çözünerek etki eden, organik kirleri parçalayan, istenmeyen parçacıkları topaklayıp uzaklaştıran ve klor ihtiva eden üçlü komple dezenfektan ürünüdür. (200 gr Tablet )Tabchlor-Multi Özellikleri Yavaş çözünen, sürekli ve şok dezenfeksiyon için stabilizatörlü, yosun önleyici ve istenmeyen kolla..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)