$this->session->data['currency'] = "TRY";

Havuz

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

BOISE MODEL KENDİNDEN EMİŞLİ POMPA

(0)
195,64$

Boise pompa farklı durumlarda çalışmak için dizayn edilmiştir. Havuz türü ne olursa olsun, daima istenen debi vebasıncı sağlar.Boise pompalar kolay taşınır. Şeffaf kapağı ile filtre sepeti kolayca kontrol edilebilir ve geniş sepeti sayesinde temizlikperiyodu uzundur.Motor malzemesi paslanmaya dayanıklıdır; motor şaftı paslanmaz çelikten imal edilmi..

Hızlı Görünüm

COLUSA MODEL KENDİNDEN EMİŞLİ POMPA

(0)
308,90$

Colusa pompa yüksek verime sahiptir. Sessiz, uzun ömürlü ve dayanaklı olarak dizayn edilmiştir.1/2 hp ile 3 hp kapasite aralığındaki pompaların 3,000 rpm monofaze ve trifaze motor seçenekleri mevcuttur.Yeni dizaynı ile oldukça düşük gürültü seviyesine sahiptir, sessiz çalışır. Pompaya hasar verecek maddelerin girişiniengelleyen ön filtre sepeti ile..

Hızlı Görünüm

Dalgıç Pompa İmpo serisi İçten Flatörlü

(0)
109,23$

* Sıfır emişli* Temiz Su* Su sıcaklığı maksimim 35 derece* Atabileceği parçacık çapı maksimum 5 mm* Daldırma derinliği 7 metre* Flatörlü* Kablo uzunluğu 10 metre..

Hızlı Görünüm

Dolphin "HYBRID" Havuz Süpürgesi

(0)
658,15$

Havuz sirkülasyon sisteminden faydalanarak kendi elektriğini üretir. Özel tarama sistemi ile tüm havuz tabanını gezer. Fırçaları ile etkin temizlik sağlar. 8 - 10 m uzunluğunda havuzu 1,5 saatte temizler. Skimmer adaptörü, 90˚dirsek, otomatik güvenlik ventili ve debimetre ile komple. 2 yıl garantilidir. Ağırlık : 8 kg.Hacim : 0,070 m3..

Hızlı Görünüm

DOLPHIN "S 300i" OTOMATİK HAVUZ ROBOTU

(0)
1.929,94$

Kendinden motorlu, 18 m kablolu, 12 m’ye kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 1, 1,5, 2 veya 2,5 saat olarak programlanabilir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Havuz tabanı, duvarları ve su hattını temizler. Duvara tırmanırken kayganlığa göre vakumu artırarak aşağıya doğru kaymayı engeller. Patentli POWERSTR..

Hızlı Görünüm

Dolphin "WAVE 100" Otomatik Havuz Süpürgesi

(0)
4.275,92$

Yeni Nesil Kullanıcı Dostu Uzaktan Kumanda ve Güç Ünitesi. 50 Mikron “Sürekli” veya “kullan at” filtreli. 30 m kablolu. 24 V Motorlu, 16 m3/h debili. 25 m’ye kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik Periyodu 4,6,8 saat olarak ayarlanabilir. Cayraskop ile güçlendirilmiş sapmasız kesin havuz tarama. Temizlik program ve parametreler içi..

Hızlı Görünüm

Dolphin "Wave 200" Otomatik Havuz Süpürgesi

(0)
10.960,43$

40m boya kadar havuzlarda profesyonel temizlik imkanı sunar. Havuz içindeki pislikleri 3 farklı boya ayırarak hapseder ve suyu çevirerek filtrasyon alanını arttırır. İç içe geçmiş filtreleri ayırarak filtreleri tek tek kullanma imkanı sunar. Kullanıcı arayüzü üzerinden havuzun tüm özellikleri yüklenerek yüksek verim elde edilir. Navigasyon sistemi ..

Hızlı Görünüm

Dolphin "WAVE 50" Otomatik Havuz Süpürgesi

(0)
3.011,09$

Çift Hareket Aksı ile Havuz içinde 4 saatte Etkin Tarama. 70 Mikron “Sürekli” ya da “Kullan At” Tip filtreli. 24 m kablolu. 16 m3/h debili, 24 V motorlu. 20 m boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır. Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. 8 dakikada bir havuz duvarına Tırmanır. ARABASI İLE KOMPLE. 3 yıl garantilidir..

Hızlı Görünüm

Dolphin “BIO-S” Otomatik Havuz / Gölet Süpürgesi

(0)
4.193,82$

15 m boya kadar Ekolojik/Doğal Yüzme Havuzları ve Göletler için özel olarak tasarlanmıştır. 18 m kablolu. Patentli Fırdöndü Teknolojisi, Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. Temizlik periyodu 2, 3, 4 saat olarak ayarlanabilir. 70 mikron Kartuş Şltresinin yanında, kaba kirin toplanması için ekstra olarak, filtrasyon sistemine bağlanabilen vakum..

Hızlı Görünüm

GLASS PLUS KENDİNDEN EMİŞLİ POMPA

(0)
399,35$

Glass plus pompalar sıcaklığa ve korozyona dayanıklı teknik malzemelerden imal edilmiştir. IP-55 motor korumasınıfına sahip olup, monofaze modellerde termik koruma da mevcuttur. Ön filtre gövdesi tek parçadır. Elektrikbağlantı kutusu suya karşı izoledir. Belirtilen debi oranları 10 mss kayıp üzerinden hesaplanmıştır...

Hızlı Görünüm
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 129 (9 Sayfa)