$this->session->data['currency'] = "TRY";

Havuz Dezenfeksiyon Sistemleri

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

"GEMAŞ POOL DIRECTOR" Otomatik pH ve Cl (Redox) Kontrol Cihazı

(0)
0,00$

Elektrotları, elektrot kabloları, elektrot akış hücresi ve kalibrasyon sıvıları ile komple. Mikroprosesör kontrollüdür. 507 x 705 mm. ebadında, plastik pano üzerine monte edilmiş vaziyettedir. pH ve klor dozaj pompaları için pano üzerinde montaj yeri bırakılmıştır. Sipariş üzerine istenen dozaj pompaları pano üzerine monte edilebilir. Wifi haberleş..

Hızlı Görünüm

AKIŞ ŞALTERİ

(0)
0,00$

1,5m kablolu..

Hızlı Görünüm

BAKIR İYONİZASYON + UV KOMBİNE DEZENFEKSİYON SİSTEMİ

(0)
1.754,62$

Ev havuzları içindir. Klor ihtiyacını tamamen ortadan kaldırabilir. Dezenfeksiyonu %80 oranında UV-C ile %20 oranında bakır iyonizasyonu ile sağlar. Havuz suyunda küf, bakteri ve yosun oluşumunu kortrol eder. Ayrıca suya vermiş olduğu + yüklü iyonlar yardımıyla etkin bir şokülasyon da sağlar. Bakır elektrolizi + UV-C kombine çalışır. 253..

Hızlı Görünüm

BAKIR İYONİZASYON SİSTEMİ

(0)
662,33$

Ev havuzları içindir. Havuz suyunda küf, bakteri ve yosun oluşumunu kortrol eder. Ayrıca suya vermiş olduğu + yüklü iyonlar yardımıyla etkin bir şokülasyon da sağlar. Klor ve diğer kimyasalların kullanımını %80’e kadar azaltabilir. Bakır elektrolizi prensibi ile çalışır. Cihazın en etkili kullanımı UV-C cihazı ile birlikte kullanılmasıyla ..

Hızlı Görünüm

DOZAJ POMPASI SEVİYE KONTROLÜ

(0)
26,44$

1,5m kabloluFlatör Siviç..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

ELEKTROT HAZNESİ ÜÇLÜ

(0)
1.043,59$

Akrilik, üçlü - Debi Kontrollü - Yaklaşma anahtarı ile komple...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ CLT-167 KLORİNATÖR

(0)
0,00$

ABS gövdeli, 2 kg tablet kapasitesi. Cihaz üzerinden dozaj ayar imkanı. Maksimum 95 m3’e kadar havuzlar için kullanılır. Off-Line Modelde Havuz basma hattına son derece pratik baypaslı montaj imkanı vardır...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ CLT-168 KLORİNATÖR

(0)
0,00$

ABS gövdeli, 4 kg tablet kapasitesi. Cihaz üzerinden dozaj ayar imkanı. Maksimum 150 m3’e kadar havuzlar için kullanılır. Off-Line Modelde Havuz basma hattına son derece pratik baypaslı montaj imkanı vardır...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ CORONA OZON JENERATÖRÜ İÇİN GAZ TAHLİYE VANASI

(0)
793,13$

Ozona dayanıklı sülfon gövde...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ DİKEY DOZAJ POMPASI

(0)
0,00$

Membranlı - Analog. %10’dan %100’e dek elle ayarlanabilir. Kimyasal madde bidonu üzerine kolaylıkla monte edilebilir...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ DOZAJ POMPASI

(0)
0,00$

Membranlı - Analog. %10’dan %100’e dek elle ayarlanabilir...

Hızlı Görünüm

GEMAŞ HAT ÜSTÜ TUZ-KLOR JENERATÖRÜ

(0)
0,00$

Havuz suyunda, gözyaşındaki tuzluluk ile aynı oranda tuz konsantrasyonu sağlayarak, tuzdan elektroliz yoluyla klor üreten monoblok gövdeli hat üstü cihazlardır. Cihaz kireçlenmeye karşı elektrodunu belirli aralıklarla temizleme özelliğine sahiptir. Sayısal ekran; suyun sıcaklık değerini; ekran altındaki LED’ler ise; çalışma yüzdesini gösterir. Ciha..

Hızlı Görünüm

GEMAŞ HYDROZONE CORONA DISCHARGE OZON JENERATÖRLERİ

(0)
1.808,88$

Cihazda üretilen ozon gazı venturi sistemiyle havuz basma hattına emdirilir. Serbest hava emişi ile çalışmakta olup; baypas vanalı venturisi, su tutucusu ( Bkz. sayfa 152 ) ve cihaz üzerindeki debimetresi ile kompledir. Tesisatta Statik Mikser kullanılması tavsiye edilir. (Bkz. katalog sayfa 152) (Tesisat çapından bir boy büyük)..

Hızlı Görünüm

GEMAŞ HYDROZONE CORONA DISCHARGE PAKET OZON SİSTEMLERİ

(0)
6.261,51$

5 g/h kapasiteli cihazın jet pompası, otomatik gaz tahliye vanası, PVC temas tankı, deozonizasyon için aktif karbon tankı, venturisi, su tutucu PVC tankı, PVC’den mamul taşıyıcı gövde ve sehpa, gerekli mekanik ve elektrik tesisatı ile komple. İstendiği taktirde oksijen konsantratörü ile birlikte kullanılabilir.HOZ CD-05, 5 gr..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 54 (4 Sayfa)