$this->session->data['currency'] = "TRY";

Havuz Kimyasalları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

"ALGEX JET" Köpüksüz Yosun Öldürücü

(0)
23,71$

Havuz suyunda köpüksüz temizlik sıvısıdır.Algex Jet Özellikleri Katyonik polimer esaslıdır. Köpüksüz temizlik sıvısı olarak kullanılır. Suya bulanıklık veren parçacıkların bertaraf edilmesini sağlar.Algex Jet Avantajları Yosunun oluşmasını önler. Havuz suyunun sağlıklı duruma gelmesini sağlar. Köpüksüz özelliğiyle kullanımı daha rahattır.Alge..

Hızlı Görünüm

"ALGEX" Yosun Öldürücü

(0)
0,00$

Yosun olusumunu önler ve klorun etkin kullanimina destek olur.Algex Özellikleri Katyonik esasli dezenfektan içerir. Yüzme havuzlarinda klorlu bilesiklerle saglanan dezenfeksiyona yardimci olarak biyosit özelliginden yararlanilir.Algex Avantajlari Yosunun olusmasini önler. Havuz suyunun saglikli duruma gelmesini saglar. Klor ihtiva etmez ve biy..

Hızlı Görünüm

"CALCEX FILTER" Filtre Taşlaşmasını Önleyici

(0)
0,00$

Filtre taşlaşmasını önleyicidir.Havuz, havuz ekipmanı, filtre ve diğer yüzeyler üzerinde birikmiş olan kireç ve mineral tabakasını temizler.Calcex Filter Özellikleri Organik esaslı asit içeren bir kireç çözücüdür. Kireç, mineral ve organik madde birikimlerini çözer. Sıvı inorganik asitler gibi korozif değildir.Calcex Filter Avantajları Asitten ..

Hızlı Görünüm

"CHLORSTAB" İzosiyanürik Asit - Klor Stabilizatörü

(0)
39,05$

Fastchlor L, Kalsiyum Hipoklorit ve Tuz Klor Jenaratörüyle kullanılabilir. Klor sarfiyatını en az %100 oranında azaltır...

Hızlı Görünüm

"MIRACLEAR" Süper Şok Parlatıcı

(0)
83,67$

Havuz suyunda askıda bulunan partiküllerin filtrede tutulmasını sağlar. Havuz dibine çökelti yapmaz. 3-4 haftada bir kez dozlanması yeterlidir. Bulanık havuzların hızlı açılması için son derece etkilidir..

Hızlı Görünüm

"POOLWIC" Kış Bakım Ürünü

(0)
21,61$

Havuz suyunda, havuz duvar ve taban yüzeyinde bir film tabakası oluşturarak kış boyunca kireç çökelmesini , kirlenmeyi ve yosun oluşumunu önler.Poolwic Özellikleri Organik bazlı bir maddedir. Sıvı ve kullanımı kolaydır.Poolwic Avantajları Suyun kalsiyumdan gelen bulanıklığını önler. Sert suların oluşturduğu kireç oluşumunu önler. Havuz suyunda..

Hızlı Görünüm

"STARVEX" Fosfat Gidericiler

(0)
162,46$

Starvex, sudaki fosfatı bağlayıp yok ederek yosun beslenme zincirini ortadan kaldırmak suretiyle yosun oluşumunu engelleyen çevre dostu, zararsız bir kimyasaldır. Suyu bulandırmaz. Tüm havuz kimyasalları ile uyumludur. KULLANIM DOZLARI SON DERECE DÜŞÜKTÜR..

Hızlı Görünüm

Brom Tableti

(0)
179,47$

Açık ve Kapalı yüzme havuzları ve jakuzilerde yosun ve bakteri oluşumunu önleyen geniş spektrumlu içeriğinde klor-brom bulunduran organik esaslı bir dezenfektandır. (20 gr Tablet)Brom Tablet Özellikleri Brom-Klor içerir. Suda hızlı çözünerek aktif hale geçer.Brom Tablet Avantajları Suyun pH değerini degiştirmez. Genis pH aralığında dezenfeksiyo..

Hızlı Görünüm

Kalsiyum Hipoklorit % 65’lik - Tablet Klor

(0)
19,87$

Havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılan inorganik esaslı stabilizatör içermeyen aktif klor bileşiğidir. (20 gr Tablet)Kalsiyum Hipoklorit Tablet Özellikleri Kalsiyum Hipoklorit (%65) aktif klor içerir. 20 gr tablet formundadır. Stabilizatör içermez. Hızlı çözünür.Kalsiyum Hipoklorit Tablet Avantajları Kireç içerdiğinden su sertliği ve alkalini..

Hızlı Görünüm

Kalsiyum Hipoklorit % 65’lik Granül - Toz Klor

(0)
14,64$

Havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılan inorganik esaslı stabilizatör içermeyen aktif klor bileşiğidir.Kalsiyum Hipoklorit Özellikleri Kalsiyum Hipoklorit (%65) aktif klor içerir. Stabilizatörsüz granüldür. Hızlı çözünür.Kalsiyum Hipoklorit Avantajları Kireç içerdiğinden su sertliği ve alkalinitesi düşük olan havuz suları için kullanımı uygundu..

Hızlı Görünüm

Multi Tablet Klor

(0)
41,91$

Karakteristik Özellikleri: Yavaş çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğidir ve %90 aktif klor içerir.Kullanım Amacı: İçerisindeki klor ile dezenfektan özelliğinin yanı sıra, mikro tanecikleri ile de yosun önleyici ve topaklayıcı özelliği vardır. Havuz suyunun mikrobiyolojik ve kimyasal stabilitesini korur.Uygulama Şekli: Yönetmelik gereği açık yüz..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERALGAECİDE YOSUN ÖNLEYİCİ

(0)
18,97$

Karakteristik Özellikleri: Kuaterner amonyum tuzu bileşiğidir.Kullanım Amacı: Yüzme havuzu suyundaki etiket üzerinde yazan bakteri, mantar ve alglere doğrudan toksik etki ederek onları yok etmek amacıyla kullanılır. Ayrıca havuzda sağlıklı, berrak ve göz zevkine uygun bir ortam sağlar.Uygulama Şekli: Yüzme havuzlarının tabi olacağı sağlık esasları ..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCHLOR 56% (GRANÜL - TOZ KLOR)

(0)
29,01$

Karakteristik Özellikleri: Hızlı çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğidir ve %56aktif klor içerir.Kullanım Amacı: Açık yüzme havuzu suyunun dezenfeksiyonunda kullanılır. Etiketinde yer alan bakteriklere karşı etkili bir bakterisittir. Mikroorganizma enzimlerine bağlanarak bu enzimlerin kimyasal yapısını ve aktivitesini değiştirerek işlemez hale ..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCHLOR 90% (GRANÜL - TOZ KLOR)

(0)
34,50$

Karakteristik Özellikleri: Yavaş çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğidir ve %90 aktif klor içerir.Kullanım Amacı: Açık yüzme havuzu suyunun dezenfeksiyonunda kullanılır. Etiketinde yer alan bakteriklere karşı etkili bir bakterisittir. Mikroorganizma enzimlerine bağlanarak bu enzimlerin kimyasal yapısını ve aktivitesini değiştirerek işlemez hale..

Hızlı Görünüm

SPP SUPERPOOL SUPERCHLOR 90% TABLET KLOR

(0)
41,91$

Karakteristik Özellikleri: Yavaş çözünen stabilizatörlü bir klor bileşiğinin tablet halidir ve %90 aktif klor içerir.Kullanım Amacı: Yavaş çözünmesi sayesinde açık yüzme havuzu suyunda sürekli bir dezenfeksiyon sağlar. Kimyasal yapısı ile de etiketinde yazan bakteri ve virüslere karşı etkili bir dezenfektan olup yosunlaşmayı da önleyerek sağlıklı h..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)